Spotkanie w Gródku n.Bugem za nami!

Spotkanie w Gródku n.Bugem za nami!
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu integracyjno-formacyjnym w Gródku nad Bugiem w niedzielę 18 czerwca. Pogoda dopisała (jak zawsze - zamówiona była:)). Dziękujemy pani psycholog Marii Jakimiuk za wykłady, panu Arturowi Brochockiemu - gospodarzowi ośrodka za gościnność i serdeczność, panu Markowi i harcerzom za opiekę nad dziećmi, ale przede wszystkim Państwu - Rodzicom, naszym Przyjaciołom za obecność, dzieciom i młodzieży za udział spotkaniu, pani Renacie, Magdzie, Tomkowi, Sylwkowi, Danielowi  za pomoc w poprowadzeniu pięknej liturgii, panu Marcinowi Konopce za FOTORELACJĘ ze spotkania.

Wzięło w nim udział blisko 250 osób. To było wielkie wspólne świętowanie radości z faktu, że jako szkoły stanowimy Rodzinę, że jesteśmy razem, razem dorastamy do świętości, że Kościół to my – i to my decydujemy o jego kształcie, pięknie!

Szkoda, że zabrakło osób, które powinny razem z nami być, a które ciągle hołdują ideologii kibica, lekceważąc zobowiązania podjęte na początku szkoły i łamiąc deklaracje, tak hojnie składane podczas rozmów rekrutacyjnych… Ale to zadanie na przyszłość - dla nas wszystkich. 

Mam nadzieję, że treści, jakie padły podczas spotkania, doświadczenie wspólnoty, Wakacyjne Błogosławieństwo umocniły nas, wytyczyły kierunek rozwoju. W załączniku znajdują się prezentacje udostępnione nam przez p. Marię Jakimiuk - szczególnie polecam uwadze nieobecnych na spotkaniu. 
Dziękuję!!
dyrektor KZE
xps
ZałącznikWielkość
Wartości w rodzinie Gródek.ppt832.5 KB