Autobus szkolny

Autobus szkolny
Autobus szkolny dowozi dzieci codziennie rano od poniedziałku do piątku- wg ustalonego harmonogramu (w załączniku). 

7.30 - ul. Świętojańska (kino)
7.35  - ul. Leśna
7.38 - ul.Unitów Podlaskich (szkoła)
7.41 - ul. Monte Cassino (ul.Mazurska)
7.43 - ul. Warszawska róg/ul. Monte Cassino
7.51 - ul. Piłsudskiego/ul. Armii Krajowej
7.53 - ul. Piłsudskiego (kościół św. Stanisława)
7.58 - ul. Jagiełły/ ul. Jagiellońska (naprzeciwko straży)
8.00 - ul. Jagiełły/ul. Chrobrego
8.05 - ul. SOKOŁOWSKA 172 – KSPiG
8.15 - ZAJEZDNIA PKS
ZałącznikWielkość
KURS.odt7.19 KB